שם מלא: כתובת דוא"ל:
הודעה:

אודותינו

 

 

 

קואליטי נט נוסדה לאחר שצברנו, כל אחד בתחום התמחותו הממוקד, את מירב הניסיון בבנייה, עיצוב וקידום אתרים. במטרה לתת מענה איכותי וייחודי בהיקפו הכולל בניית מערכות אינטרנט דינאמיות ומתקדמות. הקמנו את קואליטי נט המרכזת בתוכה את הניסיון והידע של כל אחד מאיתנו – ידע ששילובו הוביל אותנו למתן הפתרונות היעילים, הגמישים והמתקדמים בשוק. שמירה על שירות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר, בנוסף למוצר האיכותי שאנו מציעים, עומדת תמיד בראש סדר העדיפויות של צוות קואליטי נט. אנו מקפידים לעמוד בסטנדרטים האלה בכל הפרויקטים שאנו מקימים, מהגדולים ועד לקטנים; ממערכות אינטרנט מורכבות של מכירות, שיווק וניהול קשרי לקוחות ועד לאתרי תדמית לחברות ועסקים קטנים ובינוניים. 

קואליטי נט הנה בבעלות "טלמית בע"מ"- חברה ליישומי אינטרנט מתקדמים.

אנו מחויבים תמיד לעמידה ברף הגבוה שקבענו מבחינת איכות הביצוע, השירות והתמיכה ובאותו זמן גם בשימת דגש על מחירים הנמוכים ממחירי השוק עבור מכלול המוצרים והשירותים שלנו, כמו גם על עמידה בלוחות זמנים וזמינות וגמישות של צוותינו אל מול הלקוח: אתה.

מוצר הדגל של קואליטי נט הינה מערכת ניהול התוכן שפיתחנו – מערכת המאפשרת לנו להתאים כל מערכת ואתר אינטרנט לצורכי הלקוח ו"לפי מידה", וזאת תוך שמירה על יכולתו לנהל באופן מלא את התוכן בכל חלקי האתר בצורה מהירה, יעילה, והחשוב מכל: ידידותית למשתמש.

אנו נלווה אותך לאורך כל תהליך הקמת האתר, החל מהתכנון הראשוני ועד להשקה המלאה של המערכת והעצמתה מבחינה שיווקית.

אנו בקואליטי נט אוהבים את מה שאנחנו עושים – ועושים זאת לכן על הצד הטוב ביותר. אנו מקפידים להתעדכן בחידושים בתחום – גם אם בדקויות הקטנות, לומדים ומלמדים. מסיבות אלה תמיד נמצא בקדמת הטכנולוגיה ונוכל לתת לכל לקוח את תשומת הלב המרבית.

אנו בקואליטי נט לא מחזיקים משרדים מפוארים ובזבזניים, אלא בוחרים מרצון להתמקד בך: אז בוא ניקח את הפרויקט שלך ושלנו צעד אחד קדימה.